+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Udhetim në Valbonë, Shqipëri

0
Valbone
From$69
Valbone
From$69
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

489

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355674222777

info@besiagency.com

1 nate / 2 dite
Availability : Cdo Fundjave / deri ne 30 Tetor
Tirane
Valbone
Programi:

Dita e pare:

✓ Nisja ne oren 06.30 nga Tirana (Arsyeja qe nisemi kaq heret eshte per te kapur tragetin qe niset nga Komani)
✓ Udhetimi me traget ne Liqenin e Komanit per rreth 2 ore e 30 minuta
✓ Vizite ne Bajram Curri
✓ Akomodimi ne Valbone, dreka ne Valbone, ushqime Bio dhe tradicionale te zones
✓ Vizite tek Ujvara ne Valbone.
✓ Darka ne Valbone,

Dita e dyte:

✓ Mengjesi ne Bujtine, vizite te liqeni i Xhemes dhe mulliri i vjeter.
✓ Dreka ne Uren e shenjte
✓ Kthimi nga Kosova, ndalese ne Prizren (Lidhja e Prizrenit, Pazari, Xhamia)
✓ Mberritja ne Tirane ne oren 21:00

Cmimi per kete organizim 69 Euro All inclusive

Te perfshira jane :

1. Transporti gjate te gjithe turit
2. Bileta e Tragetit
3. Fjetja naten e shtune ne Valbone
4.Dreka, ajo e te shtunes
5. 1 darke (Darka e te shtunes)
6. 1 Mengjes (Mengjesi i te Dieles)
7. Qingji/Keci ne Hell gjat mbremjes se te shtunes
8. Guida dhe organizimi.