+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Titanic Mardan Palace

0
Ultra All Inclusive
Ultra All Inclusive
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

546

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355674222777

info@besiagency.com

Ultra All Inclusive
Tirane
Antalya
Pershkrimi i hotelit

Duke mare cmimin Worlds Leading Hotel SPA dhe World’s Luxury Hotel ne vitin 2010, resorti eshte i vendosur ne zonen e Lares, me nje siperfaqe prej 180.000 m2, perbehet nga 546 dhoma dhe suita, 276 dhoma superior, 57 dhoma premium, 16 Dolma bahce suita deluxe, 38 F Hamam suite(me banjo turke), 41 grand deluxe duplex, 41 junior suite, 38 executives suite, 4 suita presidenciale, 2 suita mbreterore (600 m2 me pishine private) dhe 30 suita kopeshti (170 m2). I ndertuar ne vitin 2009, me nje arkitekture te vecante dhe shum luksoz, ve ne dispozicion te cdo pushuesi sherbime fitnesi dhe Spa (7500 m2), banjo turke, me avull, me arome, sauna dhe hamam, dushe te ndryshem tropical ,te nxehte,te ftohte, hidroterapi, trajtim Thalasso dhe pishine Thalasso, trajtim bukurie, sauna, trajtim me balte dhe me avull, masazhe te ndryshme, Jacuzzi, sherbime mjekesore dhe relaxi. Ajo cka e ben me te bukur hotelin jane ujvarat, 5 akuariumet dhe statujat e vecanta qe ndodhen ne te. Hoteli ofron pishinen me te madhe (160000 m2) ne Europe, ne fund te se ciles ndodhet nje akuarium me 2400 peshq qe mund te shikohet edhe nga restoranti.  Gjithashtu hoteli ka edhe nje pishine artificiale (900 m2, swimming reef), ne te cilen mund te notoni ne mes te peshqve ne nje zone te kontrolluar. Aktivitetet sportive qe na ofron hoteli jane 2 fusha tenisi, volejboll, badminton, bowling, 1 fushe squart, golf, 1 fushe futbolli me 8000 spektator dhe nje fushe futbolli me 1500 spektator. Nuk mund te lihet pa permendur edhe amfiteatri, miniklub per femijet . Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin ultra all inclusve dhe sherben gatime dhe pije te ndryshme pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me mundesi te ndryshme perzgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj. Hoteli ve ne sherbimin tone restorantin kryesor Bosphorus  me 612 vende ne pjesen e brendshme dhe te jashtme qe sherben vaktet ne bufe te hapur me mundesi te  te ndryshme perzgjedhje sipas deshires tuaj. R`12estorantin Arbat – sherben specialitet me te mira nga guzhina  ruse. Restorantin ne plazh– ka ne total  80 vende dhe sherben darke ne ambjente luksoze dhe me pamje nga deti.  Restoranti  Beciktas– me 88 vende  sherben specialitetet me te mira nga  guzhina  tradicionale turke. Restoranti  Aquamarire– ka ne dispozicion  me 264 vende  dhe sherben prodhimet me te mira me baze peshku dhe prodhime deti . Restoranti  La Cucina – sherben gatime speciale nga guzhina  mesdhetare me 284 vende. Restorant  Baan Thai – ve ne dispozicion  48 vende dhe sherben gatimin me te mire tailandez.  Restoranti Oishi– sherben gatime speciale nga  guzhina  japoneze.  La Brasserie a la carte  restorant – sherben gatime speciale nga  guzhina  franceze  dhe Amerikane.  Lobby Lounge – ne dispozcionin tuaj jane  374 vende dhe sherbejne dreken  me gatime nderkombetare. Onyx Bar, Jazz Bar, Tent Bar, Scorpion Lounge, Monkey Club- Night Club, Vitamin Bar, Shark’s Café, Bowling Arcade, bar ne pishine dhe ne plazh si dhe Wine Cellar me vererat e ndryshme– sherben embelsira, caj, kafe dhe   te gjitha llojet e pijeve vendase dhe importit, alkolike dhe joalkolike, te ngrohta dhe te ftohta, kokteile te ndryshme shumengjyreshe etj.

 

Shënime

  • ​Mardan Palace eshte investimi me i madh ne fushen e hotelerise perreth gjithe zones se Antalias

Perfshihen ne cmim

  • Fluturimi Charter
  • Transferta
  • Ultra All Inclusive
Sherbime

Plazhe

• Plazh renor
• Plazh Privat

Distanca nga

• Aeroporti: 14 km
• Distance nga deti: 0 m
• Distance nga qendra: 24 km

Aktivitetet

• Shkolle zhytjeje
• Ski ne uje
• Ski ne uje me banane
• Ekskursione te organizuara
• Shtegje per ecje dhe vrap
• Mbremje muzikore
• Kalerim mbi kale
• Club disko
• Parashute
• Kanoe
• Lundrim
• Zhytje scuba/zhytje
• Barke Kajak me qira
• Akuapark
• windsurfing
• Jeep Safaris
• Arobi ne uje
• Goditje me Hark
• Basketboll
• Volejboll plazhi
• Bilardo
• Bowling
• Lojra elektronike
• Animacione per te rritur
• Qender Fitnesi
• futboll
• Golf
• Kurse per kercim latin
• Live Music
• Stretching
• Fusha Tenisi
• Pingpong

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet

• Pishine e jashtme
• Pishine e brendshme
• Pishine femijesh
• Sauna
• Faks
• Internet
• Restorant
• Zyre kembimi valutor
• Dhoma pa duhan
• Pastrim kimik
• Bar brenda hotelit
• Internet kafe
• Kasaforte ne recepsion
• Salle televizori
• Restorant à la carte
• Sallon bukurie
• Qender trajtimi & SPA
• Akses per karrige me rrota
• Qender tregtare
• Sherbim dhome 24 ore
• Dyqan suveniresh
• Boutique
• Shezlonge dhe çadra ne pishine
• Shezlonge dhe çadra ne plazh
• Bar Pishine
• Recepsion per makine me qira
• Cocktailbar
• Ashensor
• Garazh me kerkese
• Parking pa pagese
• Bar ne plazh
• Wi-Fi falas
• Dhome per Valixhe
• Sherbim Mjekesor
• Rreshqitese per femije
• Rreshqitese per te rritur
• Klub lojrash per femije
• Amfitater
• Ambjent per te luajtur femijet
• Loje me Shigjeta
• Roje Plazhi
• Trajtim special per te sapomartuarit
• Loje Shahu
• Librari
• Sherbim 24 ore ne resepsion

Sherbime per familje dhe bebe

• Animacione per femije
• Baysitting/Kujdestar femijesh
• Banje per femije
• Klub per femijet, Kopesht
• Baby Cot
• Ngrohes dhe sterilizues per Biberon dhe shishe
• Karrige per te ushqyer femijet
• Mini aquapark
• Menu ushqimi per bebe

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me

• Ballkoni
• TV
• Kuzhine
• Telefon
• Televizion satelitor
• kasaforte
• Ambjent ndenjeje
• Kasaforte dhome
• Ajer I kondicionuar
• Xhakuzi
• minibar
• tharese flokesh
• Ngrohje
• banje/tualet
• Tarrace
• vaske
• Wi-Fi falas
• facilitete per kafe dhe caj
• hekur per hekurosje
• Shapka
• Frigorifer

Map
Photos