+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Sherwood Exclusive Lara

0
Ultra All Inclusive
Ultra All Inclusive
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

591

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355674222777

info@besiagency.com

Ultra All Inclusive
Tirane
Antalya
Pershkrimi i Hotelit

Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2014 eshte mjaft i bukur dhe luksoz dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj. Distanca nga  nga aeroporti i Antalias eshte 20 min dhe ndodhet vetem disa metra larg reres se arte te bregdetit  te Lares qe laget nga ujrat e detit mesdhe dhe ofron plazhin e tij privat me nje siperfaqe prej 160 m2. Sherwood Breezes Resort eshte ndertuar ne vitin 2005, shtrihet ne nje siperfaqe prej 33 000 m². Perbehet nga nje ndertese me 9 kate dhe ofron 360 dhoma ne total, prej te cilave 264 jane dhoma standarte, 2 dhoma per persona me aftesi te kufizuar, 6 suita, 55 dhoma familjare, 30 junior, 1 King Richard Suite, 1 suite Little John, 1 Suite Maid Mariane. Dhomat jane te arreduara me kushte luksoze dhe elegante. Ne  sherbimin tuaj  5 pishina te jashtme, pishine te brendshme, pishine per femije, 5 rreshqitese per te rriturit dhe 3 rreshqitese per femijet. Qendra e fitnesit dhe e Spa-ve jane ne dispozicionin tuaj me trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj. Animacionet show-t dhe spektaklet nuk do te mungojne per asnje moment gjate qendrimit tuaj ne kete hotel.Miniclub, kendlojrash dhe  kujdestari. Terrene te posacme profesionale ne fusha te posacme dhe ne breg te detit per te gjithe pushuesit qe duan te ndihen vital dhe plot energji, sportet e ujit per te gjithe te apasionuarit e botes ujore dhe nen ujore koralore. Baret Dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin all inclusve dhe sherben gatime dhe pije te ndryshme pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me mundesi te ndryshme perzgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj. Greenwood restorant– eshte restoranti kryesor me nje kapacitet te brendeshme 400 personash, dhe jasht 310 dhoma.  Wood house snack bar – hapet nga ora 11.00-16.00 me nje kapacitet prej 35 personash. Robin beach bar – hapet nga ora 12.00-17.00 dhe ka nje kapacitet prej 260 personash sherben gatime te shpejta si pizza, spageti, pite etj.Pastiseria bar – hapet nga ora 13.00-19.00 dhe sherben embelsira, caj dhe kafe  pergjate gjithe dites. Ottoman a la carte restorant– hapet nga ora 19.00-21.30 dhe ka nje kapacitet prej 50 persona brenda  dhe 30 persona jashte. Mia casa restorant– ka nje kapacitet prej 80 personash te ndara ne: 50 persona brenda dhe sherben specialitetet me te mira nga guzhina italiane. Tower bar , tema bar, aqua pool bar, robins beach bar,disco bar, pub sherhood dreams – sherben embelsira, caj, kafe dhe  te gjitha llojet e pijeve vendase dhe te importit, alkolike dhe joalkolike, te ngrohta dhe te ftohta, kokteile  te  ndryshme shumengjyreshe etj.

Perfshihen ne Cmim

  • Fluturimi Charter
  • Transferta
  • Ultra All Inclusive
Sherbime

Plazhe

• Plazh renor
• Plazh Privat

Distanca nga

• Aeroporti: 10 km
• Distance nga deti: 0 m
• Distance nga qendra: 20 km

Aktivitetet

• Shkolle zhytjeje
• Ski ne uje me banane
• Ekskursione te organizuara
• Shtegje per ecje dhe vrap
• Mbremje muzikore
• Kalerim mbi kale
• Club disko
• Parashute
• Kanoe
• Lundrim
• Zhytje scuba/zhytje
• Barke Kajak me qira
• Akuapark
• Qendra e Skive
• windsurfing
• Jeep Safaris
• Goditje me Hark
• Basketboll
• Volejboll plazhi
• Bilardo
• Bowling
• Kazino
• Lojra elektronike
• Animacione per te rritur
• Qender Fitnesi
• futboll
• Kurse per kercim latin
• Live Music
• Stretching
• Fusha Tenisi
• Pingpong

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet

• Pishine e jashtme
• Pishine e brendshme
• Sauna
• Faks
• Internet
• Restorant
• Zyre kembimi valutor
• Dhoma pa duhan
• Pastrim kimik
• Bar brenda hotelit
• Internet kafe
• Kasaforte ne recepsion
• Salle televizori
• Restorant à la carte
• Sallon bukurie
• Qender trajtimi & SPA
• Akses per karrige me rrota
• Sherbim dhome 24 ore
• Dyqan suveniresh
• Boutique
• Shezlonge dhe çadra ne pishine
• Shezlonge dhe çadra ne plazh
• Bar Pishine
• Recepsion per makine me qira
• Cocktailbar
• Ashensor
• Garazh me kerkese
• Parking pa pagese
• Bar ne plazh
• Wi-Fi falas
• Sherbim Mjekesor
• Rreshqitese per femije
• Rreshqitese per te rritur
• Peshqira plazhi me depozit
• Klub lojrash per femije
• Amfitater
• Ambjent per te luajtur femijet
• Loje me Shigjeta
• Roje Plazhi
• Trajtim special per te sapomartuarit
• Librari
• Sherbim 24 ore ne resepsion

Sherbime per Femije dhe Bebe

• Animacione per femije
• Baysitting/Kujdestar femijesh
• Klub per femijet, Kopesht
• Baby Cot
• Karrige per te ushqyer femijet
• Mini aquapark
• Menu ushqimi per bebe

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me:

• Ballkoni
• TV
• Telefon
• Televizion satelitor
• kasaforte
• Ambjent ndenjeje
• Kasaforte dhome
• Ajer I kondicionuar
• minibar
• tharese flokesh
• banje/tualet
• Tarrace
• vaske
• Wi-Fi falas
• facilitete per kafe dhe caj
• Shapka

Map
Photos