+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Primasol Louis Ionian Sun Corfu

0
All Inclusive
All Inclusive
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

609

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355674222777

info@besiagency.com

All Inclusive
Tirane
Korfuz
Pershkrimi i hotelit

Primasol Louis Ionian hotel shtrihet ne juglindje te Korfuzit shume afer nga  fshati Piktoresk Benitses i cili  eshte i famshme per tavernat e tij te mrekullueshme dhe jeten e nates per te rinjte. Hoteli eshte standart prej 4 yjesh duke ju ofruar juve rehatine dhe cilesine maksimale. Ketu mund te mund te kaloni momente te verteta kenaqesie prane pishines , ne barin ne  breg te detit , ne tarracen e hotelit  duke soditur pamjen e mrekullueshme te detit Jon, mund te ushtroni sportet tuaja te preferuara ne ambjentet e vene ne dispozicion per  pushuesit gjate gjithe dites. Hoteli  eshte 5  Katesh dhe ve ne  dispozicion te pushueve 221  dhoma duke nderthurur stilin modern dhe klasik. Baret dhe Restorantet: Hoteli ofron  Restorantin kryesor  ku sherbehet mengjesi, dreka  dhe darka, vaktet e ndermjetme etj. Bari i pishines dhe bari ne det sherbejne:  akulloret per femije, kafe, caj, emebelsira, pijet alkolike lokale dhe pijet  freskuese, kokteilet me fruta etj

Perfshihen ne cmim

  • All Inclusive
Sherbime

Plazhe

• Plazh renor

Distanca nga

• Stacioni I autobusit: 20 m
• Aeroporti: 15 km
• Distance nga deti: 0 m

Aktivitete

• Shkolle zhytjeje
• Ski ne uje
• Ekskursione te organizuara
• Kalerim mbi kale
• Zhytje scuba/zhytje

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet

• Pishine e jashtme
• Pishine femijesh
• Internet
• Restorant
• Zyre kembimi valutor
• Dhoma pa duhan
• Pastrim kimik
• Internet kafe
• Salle televizori
• Sherbim dhome 24 ore
• Shezlonge dhe çadra ne pishine
• Shezlonge dhe çadra ne plazh
• Bar Pishine
• Recepsion per makine me qira
• Bar ne plazh
• Wi-Fi falas
• Sherbim Mjekesor
• Rreshqitese per femije
• Rreshqitese per te rritur
• Klub lojrash per femije
• Ambjent per te luajtur femijet

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me

• Ballkoni
• TV
• Telefon
• kasaforte
• Ajer I kondicionuar
• tharese flokesh
• banje/tualet
• Tarrace
• facilitete per kafe dhe caj

Map
Photos