+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

METEORA

0
Janine
From$55
Janine
From$55
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

478

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355674222777

info@besiagency.com

1 nate/2 dite
Tirane
Janine
Detajet e turit
VIZITOHEN: JANINE – METORA – KALLABAKA – KASTORIA
DATA E UDHETIMIT:

·     ► 7- 8 , 14 – 15 , 21-22 , 28-29 Shtator

·     ► 5-6 , 12 – 13 , 19 – 20 , 26 – 27 Tetor

·     ► 2-3 , 9-10 , 16-17 , 23-24 , 28-29 , 29-30 , 30 Nentor – 1 Dhjetor

·     

·     ►Cmimi Me Mengjes €55

·     ►Cmimi Me Mengjes + Darke €69

Perfshihen ne cmim

  • TRANSPORTI VAJTJE - ARDHJE DHE SHETITJET PERKATESE ME AUTOBUS
  • AKOMODIMI NE HOTEL 3* OSE 4* NE KALLABAKA
  • MENGJESI + DARKA (SIPAS ZGJEDHJES TUAJ)
  • GUIDA SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT

Nuk perfshihen ne cmim

  • DREKA E SECILES DITE
  • SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM
  • HYRJA NE MANASTIRE
Itinerary

Dita 1TIRANE - JANINE

Nisja nga Tirana në oren 05.00 (Nisja nga Durresi ne oren 05:30) vazhdojme udhëtimin me autobus për në Janinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisë drejt Janinës, kryeqendrës së Epirit. Vizitohet Kalaja, Sheshi Qëndror, Manastiret dhe Xhamitë e vjetra. Pasdite, vonë, vazhdimi i rrugës për në Kallabaka. Sistemimi dhe akomodimi në hotel.

Dita 2VIZITE PANORAMIKE

Mengjesi në hotel. Paradite, Vizitë panoramike e 6 prej manastireve më të famshëm të Meteorës. zonës më të bukur në Greqi qe shquhet për bukurinë e saj natyrore dhe pjesë e trashëgimisë botrore të UNESCO.Vizite ne Kostur dhe konsumimi i drekes ne menyre individuale ( Nuk mungon sugjerimi i guides) Vazhdon udhëtimi për në Shqipëri nga dogana e Kapshtices . Ndalesa te shkurtra gjate rruges per kafe . Mberritja në Tiranë dhe Durres.

Map
Photos