+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Kanioni i Rugoves eshte vendi me i ri i aventurave.

0
Duke Filluar nga €49
From$49
Duke Filluar nga €49
From$49
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

420

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355674222777

info@besiagency.com

1 nate / 2 dite
Tirane
Rugove
Detajet e Turit

Gryka e Rugoves ofron nje natyre epike, ajer te paster dhe pamje te mrekullueshme. Ka pak kohe qe ky vend na ofron edhe mundesine per sporte ekstreme.

Jane tre atraksione ne Gryken e Rugoves: zip lining, via-Ferrata dhe Parku i Aventurave.

Union Travel ofron  mundesine t’i ndjeni nga afer te treja ne nje fundjave.

Perfshihen ne cmim

  • Transporti vatje-ardhje
  • Akomodimi per 1 nate
  • Mengjesi + Darka
  • Shoqeruesi nga Zyra

Opsionale

  • Via Ferrata 15 euro
  • Parku I aventurave 10 euro
  • Dreke 10 euro
Intenerari

Dita 1Do te nisemi drejt qytetit te Pejes...

Do te nisemi drejt qytetit te Pejes, ne oren 07:00. Gjate rruges do e ndalojme per kafen e mengjesit. Me pas do te gjendemi perballe bukurise te Kanionit te Rugoves.
Vendi ku do te shijojme jo vetem bukurine qe na fal Kanioni,po do te provojme edhe adrenalinen qe do na falin sporet ekstreme.
Akomodimi ne Hotel Borea, ku eshte opsionale dhe dreka.
Pasditen do tja dedikojme sportit me te ri ne Kosove ‘Zipline’. Ku do provojme dhe adrelinen qe te ofron ky sport.
Darka do te jete ne hotel me ushqime tradiconale te zones dhe festive.

Dita 2Boge ose Gurri i kuq.

Mengjesi ne hotel, me pas do vijme me vizite ne fshatin Boge ose Gurri i kuq.
Per ata qe duan te provojne perseri adrenaline, gryka e Rugoves ofron Via Ferrata dhe Parkun e Aventurave.
Dreka eshte ossionale.

Pas mbarimit te drekes, behemi gati per kthimin ne Tirane.
Mberritja ne Tirane eshte dhe fundi i sherbimit tone.

Photos