+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Eksplorimi i Lumit Vjose dhe Rafting ne Permet

0
Lumi vjoses & Permet
From$75
Lumi vjoses & Permet
From$75
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

382

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355674222777

info@besiagency.com

1 nate / 2 dite
Availability : Cdo Fundjave
Tirane
Permet
Informacion

Cfare u duhet te keni me vete: -Peshqir -Rroba te ngrohta per t’u nderruar -Sandale/Atlete per t’i nderruar ne fund te udhetimit Cdo pjesemarres duhet te kete parasysh : – mosha mbi 7-75 vjec (personat nen moshen 18 vjec, duhet te jene te shoqeruar nga nje i rritur) – te dije not – te jete ne gjendje shendetsore te mire dhe te kete konsultuar mjekun pergjate vitit. – te kete nje peshe jo me te rende se 100 kg (s’ka kufij per nivelin e ulet) Ne menyre absolute, personi nuk duhet te kete semundjet dhe nderlikimet e meposhtme: – semundje kardiake te cdo lloj – hipertension – humbje ndjenash te cfaredolloj natyre – Probleme te shtylles kurrizore dhe sistemit muskulor, te ndikueshem ne uljen e mundesise fizike te veteshpetimit. – probleme me aparatin e frymemarrjes – probleme nervore – shtatezani – probleme me shikimin (miopi e rende, shkeputje te retines, glaukomi ) – te jete nen ndikimin e ilaceve farmaceutike, droges, alkoolit . * Per sportin rafting te nivelit te ulet (Klasa II e veshtiresise), nuk eshte e nevojshme te dihet not, por duhet patjeter te jesh ne gjendje te mire shendetesore. Femijet mbi 7 vjec mund te marrin pjese, vetem nen shoqerimin e nje te rrituri.

Cfare perfshihet ne cmim

  • Transporti vatje-ardhje
  • Akomodimi per nje nate ne Hotel Permeti + Mengjes
  • Rafting diten e Diele+ guiden e Specializuar
  • Shoqerues nga Zyra

Cfare nuk perfshihet ne cmim

  • Dreka - Darka
  • Shpenzimet Personale
Itinerary

Dita 1Tirane-Permet

Nisja do jete ne 8:00 te mengjesit, ndalese per kafe gjate rruges
Mberritja ne Permet, dreke ne Permet e lire sipas deshires
Pasdite do te bejme vizite ne Banjat Termale dhe eksplorimi I kanionit.
Me pas darka eshte e lire ne qytet.

Dita 2Rafting

Mengjesi ne hotel dhe me pas do te behemi gati per te bere Rafting. Aktiviteti zgjat 2- 3 ore
Ne do ju sigurojme veshjet e Posacme, si dhe guiden e Specializuar,
Pas mbarimit te Rafting kthemi ne Hotel , dhe me pas behemi gati per Kthimin ne Tirane.
Dreken Opsionale mund te ndalojme ne Gryken e Kelcyres, dhe me pas vazhdojme rrugen ne Tirane.

Map
Photos