+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Budva

0
Price
From$15
Price
From$15
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

775

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355674222777

info@besiagency.com

Nisja nga Tirana ne oren 7:00, pas kryerjes se procedurave kufitare ne Muriqan vizitojme ishullin e famshem te Shen Stefan ku do te shijojme pamjen panoramike te vendit per te vazhduar me pas udhetimin ne qytetin e vjeter te Budves,I rrethuar nga mure mbrojtëse të ruajtur mirë që nga mesjeta me nje shtrirje gjeografike mbresëlënëse. Do te vizitojme fortesen Citadela , Portin e Jahteve, Kercimtaren e Budves me pas do te bejme nje pauze ne shetitoren e Budves ku do qetesohemi para se te nisemi per ne Kotorr.

Vazhdojme rrugen drejt Kotorit pjese e trashegimise kulturore te UNESCO-s, qyteti antik dallohet per nje arkitekturë mahnitëse ku do te kemi mundesi te vizitojme Kalane e Vjeter te Kotorrit, Kishen e Shen Trifonit, Muzeun Detar.
Ne perfundim te turit do te keni mundesi te kaloni kohe te lirë për të eksploruar rrugicat plot sharm të qytetit të vjeter.

Me pas do te nisemi perseri drejt Tiranes,ku do te jete dhe fundi i sherbmit tone.

Photos