+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Aska Lara Deluxe

0
Ultra All Inclusive
Ultra All Inclusive
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

560

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355674222777

info@besiagency.com

Ultra All Inclusive
Tirane
Antalya
Pershkrimi i Hotelit

Nje hotel i mrekulleushem qe ndodhet vetem 15 min larg aeroportit nderkombetar te Antalias vetem disa metra larg reres se arte qe laget nga ujrat e detit mesdhe. Hoteli eshte mjaft i bukur dhe luksoz dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe pushuesit e saj. Ne dispozcionin tuaj do te jene 545 dhoma luksoze dhe elegante te ndara ne: dhoma standarte me pamje nga mali dhe nga kopeshti.  Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet per te kaluar pushime te bukura dhe te rehatshme. Gjate pushimeve tuaja jo vetem mund te pushoni por mund te kryeni nje sere aktivitesh sportive dhe  mundesi te pafundme argetimi dhe clodhje te  pershtatshem per te gjitha moshat. Qendra e fitnesit dhe e Spa-ve jane ne dispozicionin tuaj me trajtime te vecanta per trupin dhe lekuren tuaj. Animacionet show-t dhe spektaklet nuk do te mungojne per asnje moment gjate qendrimit tuaj ne kete hotel. Pishine e brendeshme , e jashtme , pishine per femije me rreshqitese, miniclub, kendlojrash dhe  kujdestari. Terrene te posacme profesionale ne fusha te posacme dhe ne breg te detit per te gjithe pushuesit qe duan te ndihen vital dhe plot energji, sportet e ujit per te gjithe te apasionuarit e botes ujore dhe nen ujore koralore. Baret dhe Restorantet: Hoteli operon me sherbimin all inclusve dhe sherben gatime dhe pije te ndryshme pergjate gjithe dites ne baret dhe restorantet e vena ne dispozicion me mundesi te ndryshme perzgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj. Restoranti kryesor – sherben vaktet kryesore te sherbimit ne bufe te hapur me mundesi te pafundme zgjedhje sipas shijes dhe deshires tuaj. 4 Restorante a la carta do te sherbejne darken tuaj ne ambjente luksoze dhe elegante qe hapen nga ora 19.00-21.30 dhe sherbejne darken tuaj me extra pagese. Turkish a la carte restorant – sherben gatimet me te mira nga guzhina italiane.  Far east restorant – sherben gatime speciale nga guzhina aziatike. Turkish a la carte restorant – sherben gatime speciale nga guzhina turke.  Lobby bar , beach bar , pool bar , disco bar – sherben embelsira , caj, kafe dhe   te gjitha llojet e pijeve vendase dhe te importit, alkolike dhe joalkolike, te ngrohta dhe te ftohta, kokteile  te  ndryshme shumengjyreshe etj.

Perfshihen ne Cmim

  • Fluturimi Charter
  • Transferta
  • Ultra All Inclusive
Sherbime

Plazhe

• Plazh renor
• Plazh Privat

Distanca nga

• Aeroporti: 14 km
• Distance nga deti: 0 m
• Distance nga qendra: 24 km

Aktivitetet

Shkolle zhytjeje
• Ski ne uje
• Ski ne uje me banane
• Ekskursione te organizuara
• Shtegje per ecje dhe vrap
• Mbremje muzikore
• Kalerim mbi kale
• Club disko
• Parashute
• Kanoe
• Lundrim
• Zhytje scuba/zhytje
• Barke Kajak me qira
• Akuapark
• windsurfing
• Jeep Safaris
• Arobi ne uje
• Goditje me Hark
• Basketboll
• Volejboll plazhi
• Bilardo
• Bowling
• Lojra elektronike
• Animacione per te rritur
• Qender Fitnesi
• futboll
• Golf
• Kurse per kercim latin
• Live Music
• Stretching
• Fusha Tenisi
• Pingpong

Pajisjet e hotelit dhe facilitetet

• Pishine e jashtme
• Pishine e brendshme
• Pishine femijesh
• Sauna
• Faks
• Internet
• Restorant
• Zyre kembimi valutor
• Dhoma pa duhan
• Pastrim kimik
• Bar brenda hotelit
• Internet kafe
• Kasaforte ne recepsion
• Salle televizori
• Restorant à la carte
• Sallon bukurie
• Qender trajtimi & SPA
• Akses per karrige me rrota
• Qender tregtare
• Sherbim dhome 24 ore
• Dyqan suveniresh
• Boutique
• Shezlonge dhe çadra ne pishine
• Shezlonge dhe çadra ne plazh
• Bar Pishine
• Recepsion per makine me qira
• Cocktailbar
• Ashensor
• Garazh me kerkese
• Parking pa pagese
• Bar ne plazh
• Wi-Fi falas
• Dhome per Valixhe
• Sherbim Mjekesor
• Rreshqitese per femije
• Rreshqitese per te rritur
• Klub lojrash per femije
• Amfitater
• Ambjent per te luajtur femijet
• Loje me Shigjeta
• Roje Plazhi
• Trajtim special per te sapomartuarit
• Loje Shahu
• Librari
• Sherbim 24 ore ne resepsion

Sherbime per femije dhe bebe

• Animacione per femije
• Baysitting/Kujdestar femijesh
• Banje per femije
• Klub per femijet, Kopesht
• Baby Cot
• Ngrohes dhe sterilizues per Biberon dhe shishe
• Karrige per te ushqyer femijet
• Mini aquapark
• Menu ushqimi per bebe

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me

• Ballkoni
• TV
• Kuzhine
• Telefon
• Televizion satelitor
• kasaforte
• Ambjent ndenjeje
• Kasaforte dhome
• Ajer I kondicionuar
• Xhakuzi
• minibar
• tharese flokesh
• Ngrohje
• banje/tualet
• Tarrace
• vaske
• Wi-Fi falas
• facilitete per kafe dhe caj
• hekur per hekurosje
• Shapka
• Frigorifer

Map
Photos