+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login
+355674222777 info@besiagency.com

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Alexandros Palace

0
All inclusive
All inclusive
Full Name*
Email Address*
Your Enquiry*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

639

Keni Pyetje?

Mos hezitoni të na telefononi. Ne jemi një ekip ekspertësh dhe jemi të lumtur të bisedojmë me ju.

+355674222777

info@besiagency.com

Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
Tirane
Halkidiki
Pershkrimi i hotelit

Eshte nje nga hotelet me luksoze ne Halkidiki  i vendosur ne  fushen e Tripiti , prane maleve Athos me plazhin e vet privat me reren e arte me ujrat e mrekullueshme blu dhe me bimesine e dendur rreth e perqark tij.  I ndertuar ne vitin 2009 me nje arkitekture sa moderne aq edhe tradicionale, zoteron  nje siperfaqe prej 2500 m2. Eshte i vendosur ne nje shpat te gjelber qe arrin deri ne plazh. Hoteli ofron mundesi e pafundme argetimi duke u defryer nen tingujt e mizikes greke , duke praktikuar  sportet  tuaja te preferuara , duke shijuar pijen tuaj te preferuar ne barin rreth pishines dhe bregut te detit . Ketu do te ndjeni nje relaks trupor dhe shpirteror dhe bukurine e pejsazhit qe ju rrethon.  Hoteli kombinon arkitekturen tradicionale me stilin modern ne dhomat e rinovuara duke ju ofruar nje cilesi te larte sherbimi. Perbehet nga nje ndertese kryesore me 2 kate dhe ka 97 dhoma dhe suita luksoze. Ky hotel nuk do te ishte kaq gjigand nese nuk do te kishte dhe guzhinen e tij mjaft cilesore qe eshte nje nder me e njohurat ne kete zone turistike. Restoranti kryesor  A La Carta ofron nje pamje mbreslenese te detit  dhe servir  drekat dhe darkat fantastike  me specialitete te vecanta  te guzhines italiane , kineze , franceze dhe greke . Snack bar dhe restorant tavern qe ndodhen ne zonen e pishines  ofrojne ushqime mesdhetare shume te shijshme dhe mbreslenese.  Bari i pishines- servir per te gjithe te ftuarit kokteilet e mrekullueshme qe ju shuajne etjen ne ditet e nxehta te veres . Bari i teatrit – eshte ndertuar ne stilin e amfiteatrit  dhe ne  mes te tij ka skene qe organizohen kercime dhe animacione te ndryshme . Nga ketu mund te shikosh dhe nje pamje te mrekullueshme te detit te tij.

 

Perfshihen ne cmim

  • Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet
Sherbime

Plazhe

• Plazh renor
• Plazh Privat

Distanca nga

• Aeroporti: 110 km
• Distance nga deti: 0 m

Aktivitetet

• • Shkolle zhytjeje
• Ski ne uje
• Ekskursione te organizuara
• Shtegje per ecje dhe vrap
• Zhytje scuba/zhytje
• Barke Kajak me qira
• windsurfing

pajisjet e hotelit dhe facilitetet

• Pishine e jashtme
• Pishine femijesh
• Sauna
• Faks
• Internet
• Restorant
• Zyre kembimi valutor
• Dhoma pa duhan
• Bar brenda hotelit
• Internet kafe
• Restorant à la carte
• Numri I sallave te takimit: 1
• Sallon bukurie
• Qender trajtimi & SPA
• Sherbim dhome 24 ore
• Dyqan suveniresh
• Shezlonge dhe çadra ne pishine
• Bar Pishine
• Recepsion per makine me qira
• Cocktailbar
• Taverne
• Parking pa pagese
• Bar ne plazh
• Wi-Fi falas
• Shezlonget dhe cadrat ne plazh me pagese
• Peshqira plazhi me depozit
• Klub lojrash per femije
• Amfitater
• Ambjent per te luajtur femijet

Te gjitha njesite e akomodimit jne te pajisur me

• TV
• Telefon
• Televizion satelitor
• Kasaforte dhome
• Ajer I kondicionuar
• minibar
• tharese flokesh
• banje/tualet
• Wi-Fi falas
• facilitete per kafe dhe caj
• Shapka
• Frigorifer

Map
Photos